Loading...
Semináre2019-01-05T00:19:00+00:00

Project Description

Videozáznam zo Seminára: Biznis a Pasívny príjem

Na tomto seminári sa naučíš, ako úspešne začať nový biznis, ako ideálne optimalizovať už bežiaci biznis a ako vytvoriť plán pre vybudovanie pasívneho príjmu

 • Ľudia sa naučili, ako majú hľadať nápady pre biznis, v ktorom chcú podnikať.
 • Začínajúci podnikatelia presne vedeli ako majú začať biznis a vyvarovali sa chýb, ktoré iných stálo nemalé peniaze. Presne vedeli, čo ich zákazníci potrebujú a hlavne – kde ich hľadať. V jednom online biznise mladý podnikateľ vložil 3000,- €, kde konkurencia začínala s minimálne s 50.000€ a za rok prišiel na obrat 90.000,- €.
 • Malým a stredným podnikateľom sa zvýšil obrat 5 až 10-násobne, až po hodnotu 500.000,- € ročne.
 • Iným sa extrémne znížili výdavky, ktoré pre zákazníkov vôbec neboli dôležité a tak zvýšili svoj profit až o 200% – niektoré až po hodnotu 70.000,- € ročne (netto).
 • Na konci je vždy dôležité to, ako svoj aktívny príjem premeníš na pasívny príjem. Jedného dňa už nebudeš chcieť pracovať, alebo už nebudeš mať dostatok energie. A prečo by si aj mal? Preto je veľmi dôležité, aby sa každý biznismen naučil vytvoriť si stabilný pasívny príjem.

AStra je nová možnosť pre teba. Revolučná metóda, ktorá funguje už dlhé roky v Nemecku a západnej Európe a u nás o nej naše marketingové spoločnosti a univerzity ani nechyrujú. Toto je tvoja jedinečná šanca, ako začať najefektívnejšie biznis, alebo ako dokonale zoptimalizovať už bežiaci biznis.

Prednášajúci:

Dipl.-Ing. Milan Marko

Od 1998 sa zaoberám investovaním, rozbehom biznisov a biznis analýzami, ako čo najefektívnejšie zoptimalizovať biznis. Sám som dlhé roky bojoval pri zakladaní biznisov, kde hľadať potrebné informácie, aby som urobil čo najmenej chýb a čo najefektívnejšie rozbehol biznis. Bol to vždy viac menej pokus-omyl-systém. V roku 2012 som sa natrafil na AStrA-metódu, ktorá poskytne presné odpovede na všetky otázky ohľadne biznisu. Od 2015 ako AStrA-expert pomáham začínajúcim podnikateľom, alebo už fungujúcim firmám, ako zvýšiť obrat/profit a znížiť nepotrebné náklady a taktiež, ako a kde investovať do nehnuteľností za účelom generovania pasívneho príjmu. Takýto typ investície potrebuje investor úplne iného experta, ako pre kúpu nehnuteľnosti, v ktorej bude bývať.

Cestovateľ a úspešný podnikateľ Ing. Mgr. Jaroslav Koutný

O tomto úspešnom človeku a jeho životnej ceste je napísaná aj osobitná kapitola v knihe Biznis a Pasívny príjem.

Jaroslav precestoval skoro celý svet a momentálne má agentúru, ktorá pomáha ľuďom nájsť si prácu v zahraničí a tak isto organizuje cestovné výlety za dobrodružstvom. Všetci, ktorí prešli jeho agentúrou, zarobili nemálo peňazí, spoznali svet a naučili sa jazyky.

Jeho rozprávanie z praxe si nenechaj určite ujsť, pretože keď cestoval po svete, videl rôzne druhy biznisov a tiež do niekoľkých aj vložil peniaze. Niektoré vyšli, iné zase nie. Jeho vystúpenie bude jedinečné, takže si ho nenechaj ujsť.

Ešte ako študent som mal vždy problém, ako čo najefektívnejšie rozbehnem biznis s minimom finančných a časových nákladov. Neskôr, keď už som rozbiehal biznisy, alebo investoval/kúpil zabehnuté biznisy, videl som, že sú tam problémy – vysoké náklady a profit relatívne malý.

Videl som, že je tam potenciál, ale nevedel som, kde mám škrtnúť výdaje a kde naopak viac investovať. Najal som dokonca niekoľkokrát aj marketingové agentúry, alebo si nechal na univerzite vypracovať marketingový projekt. Vždy ma to stálo nemalé peniaze a výsledok bol iba o tom, že mám investovať do reklamy, do manažérov, do predajcov, atď. Všetko také všeobecné reči, ale nič konkrétne. V jednej agentúre mi za nemalé peniaze dokonca povedali, že mám zmeniť logo a farbu guľôčkových pier, ako reklamné predmety. Viac frustrovaný som už nemohol byť.

Až kým som v 2012 natrafil na AStrA-metódu, ktorá vždy dá tie správne odpovede a tie najdôležitejšie otázky: ako začať biznis, kde investovať a kde škrtnúť výdaje, aby začínajúci alebo už bežiaci biznis pracoval od začiatku čo najefektívnejšie. Nielenže som úspešne zoptimalizoval moje biznisy, ale som sa vystríhal zlých investícií do biznisov, či do nehnuteľností a najlepšie tak zhodnotil moje peniaze. Od roku 2015 nielenže organizujem prevedenie AStrA-analýzy pre firmy, ale aj prednášam a učím, ako si to môžu firmy zorganizovať sami.

Teraz aj ty máš možnosť pomocou tejto geniálnej metódy efektívne začať, alebo zoptimalizovať svoj už rozbehnutý biznis, aby si presne vedel, kam máš investovať a kam nie, aby si sa dopracoval k stabilnému pasívnemu príjmu.

V akých oblastiach ti môže pomôcť AStrA-Analýza:

 • Ako úspešne začať nový biznis (malý, stredný a aj veľký)
 • Ako úspešne naštartovať projekt v už bežiacom biznise
 • Zvýšiť obrat a profit tvojej firmy
 • Presne zistiť myslenie a spokojnosť zákazníkov
 • Presne zistiť myslenie a smerovanie tvojich zamestnancov
 • Ušetriť nepotrebné náklady a tým zvýšiť konečný profit
 • Benchmarking – kde stojí moja firma, kde je najlepší, kde najhorší a kde priemer konkurencie
 • Expanzia biznisu do iných miest, alebo krajín/kontinentov

Na tomto seminári sa naučíš:

 • Systém AStrA-analýzy, aby si  správne vedel vyhodnotiť a interpretovať výsledky
 • Ako si vytvoriť formulár pre tvoju analýzu, aby si dostal tie najrelevantnejšie informácie, ktoré potrebuješ
 • Ako si nájsť tých správnych ľudí, ktorí ti za relatívne nízke náklady a krátky čas dodajú správne vyplnené formuláre, aby si to sám nemusel robiť a môžeš sa venovať iným dôležitejším veciam
 • Ako vyhodnotíš výsledky formulárov, aby si mohol stanoviť správnu diagnózu: čo je tých 20%, ktoré zarobia 80% profitu v tvojej firma a kde sú nepotrebné náklady
 • Ako si nasledovne vytvoríš biznisplán pre tvoj biznis, aby si z AstrA-analýzy dostal reálne výsledky v podobe obratu, profitu, ušetrených nákladov, alebo ďalších bodov, ako je spokojnosť zákazníkov.
 • Na názorných príkladoch ti ukážem krok-za-krokom reálne analýzy s biznisplánmi a výsledkami z rôznych biznisov, aby si mal presnú predstavu a vedel, ako celý proces funguje a nespravil žiadnu chybu pri tvojom biznise
 • Reálne si prejdeme pár biznisplánov ľudí, ktorí budú na prednáške, aby si aj ty presne vedel, aké by mali byť prvé kroky pri AStrA-analýze, vytvorení úspešného biznisplánu a následnej aplikácii do praxe
 • Vytvorí sa komunita, vymeníš si kontakty s ďalšími biznismenmi, aby si nebol vo vytvorení analýzy a biznisplánu sám a vždy sa mal, okrem mňa samozrejme, na koho sa obrátiť.
 • Ako si vytvoríš plán pre vybudovanie pasívneho príjmu
 • Ako si vypočítaš, ktorá nehnuteľnosť sa oplatí kúpiť, za cieľom generovania pasívneho príjmu.
 • Na čo si musíš dávať pozor, ak hľadáš nehnuteľnosť pre generovanie pasívneho príjmu a rozlíšiť ju, od nehnuteľnosti vhodnej na bývanie. 

Tento záznam zo seminára plný overených informácií, ktoré sa ti po ich aplikovaní niekoľkonásobne vrátia, bude stáť iba

30,- €

(Pôvodne bola cena 99,- €, ale po rozhovore so Jarom Koutným, som sa rozhodol znížiť cenu na polovicu, pretože obaja chceme, aby sa o zarábaní, cestovaní a pasívnom príjme dozvedelo čo najviac ľudí. V Nemecku stojí tento seminár 850,-€).

Je to absolútne zanedbateľná suma, pretože ak aplikuješ iba niekoľko bodov a informácií do praxe, peniaze sa ti  zaručene niekoľkonásobne vrátia.

Na seminári dostaneš všetky potrebné podklady v tlačenej a aj elektronickej forme. A samozrejme aj excel súbory, ako si môžeš vytvoriť svoju analýzu a správne interpretovať výsledky.

Voľných je iba 40 miest, takže sa prihlás ešte dnes.

Najbližší seminár sa bude konať v sobotu, 1. decembra 2018 v Bratislave, v Národnom Tenisovom Centre od 12:00 do 20:00 hod.

Ďalší až niekedy začiatkom leta 2019, pretože mám plne vypredané termíny. Takže nepremeškaj svoju príležitosť a začni pracovať na vybudovaní svojho pasívneho príjmu už začiatkom decembra.

Info o seminári

DÁTUM KEDY SA SEMINÁR KONAL

1. decembera, 2018
od 12:00 do 20:00 hod.

MIESTO

Narodné Tenisové Centrum
Príkopova 3255/6
831 03 Bratislava

ZAMERANIE SEMINÁRA
 • Nové nápady pre biznis
 • AStrA existujúceho biznisu
 • Vytvorenie pasívneho príjmu
 • Zarábanie a cestovanie
 • Investovanie do biznisov a nehnuteľností
SPEAKERY
 • Dipl.-Ing. Milan Marko
 • Ing. Mgr. Jaroslav Koutný

Vyplň formulár pre objednanie záznamu zo seminára

Po vyplnení formulára ti príde e-mail s platobnmi informáciami.

MENO *
PRIEZVISKO *
ULICA, ČÍSLO DOMU *
PSČ, MESTO *
EMAIL *
TELEFÓN